CRCW25122M70JNEG
MFR.Part #
CRCW25122M70JNEG
JLCPCB Part #
C4165700
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.7MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS