3504G3A8K87FTE
MFR.Part #
3504G3A8K87FTE
JLCPCB Part #
C6412485
Description
-55℃~+155℃ 6W 8.87kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS