3504G3A80R6FTDF
MFR.Part #
3504G3A80R6FTDF
JLCPCB Part #
C6412477
Description
-55℃~+155℃ 6W 80.6Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS