3504G3A806RFTDF
MFR.Part #
3504G3A806RFTDF
JLCPCB Part #
C6676545
Description
-55℃~+155℃ 6W 806Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS