H4220RDZA
MFR.Part #
H4220RDZA
JLCPCB Part #
C1407595
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS