RC2512FK-0717K4L
MFR.Part #
RC2512FK-0717K4L
JLCPCB Part #
C877772
Description
-55℃~+155℃ 17.4kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS