3504G3A698RFTE
MFR.Part #
3504G3A698RFTE
JLCPCB Part #
C6385348
Description
-55℃~+155℃ 698Ω 6W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS