HV733ATTE684J
MFR.Part #
HV733ATTE684J
JLCPCB Part #
C4237784
Description
-55℃~+155℃ 1W 680kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS