3504G3A536RFTE
MFR.Part #
3504G3A536RFTE
JLCPCB Part #
C6676539
Description
-55℃~+155℃ 536Ω 6W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS