RP73D2A226RBTG
MFR.Part #
RP73D2A226RBTG
JLCPCB Part #
C4296147
Description
-55℃~+155℃ 125mW 226Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS