3504G3A11KFTE
MFR.Part #
3504G3A11KFTE
JLCPCB Part #
C7180352
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 6W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS