3503G2B6K49FTDF
MFR.Part #
3503G2B6K49FTDF
JLCPCB Part #
C5892424
Description
-55℃~+155℃ 2W 6.49kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS