CRCW12066M34FKEBC
MFR.Part #
CRCW12066M34FKEBC
JLCPCB Part #
C3934061
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.34MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS