3503G2B64R9FTD
MFR.Part #
3503G2B64R9FTD
JLCPCB Part #
C6412383
Description
-55℃~+155℃ 2W 64.9Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS