3503G2B5K76FTD
MFR.Part #
3503G2B5K76FTD
JLCPCB Part #
C5513490
Description
-55℃~+155℃ 2W 5.76kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS