3503G2B3K65FTDF
MFR.Part #
3503G2B3K65FTDF
JLCPCB Part #
C5503494
Description
-55℃~+155℃ 2W 3.65kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS