3503G2B1K5FTD
MFR.Part #
3503G2B1K5FTD
JLCPCB Part #
C6677386
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 2W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS