350236KFT
MFR.Part #
350236KFT
JLCPCB Part #
C4239633
Description
-55℃~+155℃ 2W 36kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS