350227RFT
MFR.Part #
350227RFT
JLCPCB Part #
C2083298
Description
-55℃~+155℃ 200V 27Ω 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS