SMA-A0102BTNL560R
MFR.Part #
SMA-A0102BTNL560R
JLCPCB Part #
C2084721
Package
0102
Description
-55℃~+155℃ 200V 300mW 560Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0102 Chip Resistor - Surface Mount