35021M2JT
MFR.Part #
35021M2JT
JLCPCB Part #
C4134020
Description
-55℃~+155℃ 1.2MΩ 2W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS