3430H2F9K1TDF
MFR.Part #
3430H2F9K1TDF
JLCPCB Part #
C5502049
Description
-55℃~+155℃ 2W 9.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS