3430H2F91RTE
MFR.Part #
3430H2F91RTE
JLCPCB Part #
C5502046
Description
-55℃~+155℃ 2W 91Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS