3430H2F51RTE
MFR.Part #
3430H2F51RTE
JLCPCB Part #
C6084162
Description
-55℃~+155℃ 2W 51Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS