WK73R2HTTE1600F
MFR.Part #
WK73R2HTTE1600F
JLCPCB Part #
C4109820
Package
1020
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS