CRGCQ1206F1K2
MFR.Part #
CRGCQ1206F1K2
JLCPCB Part #
C3985298
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS