3430H2F160RTDF
MFR.Part #
3430H2F160RTDF
JLCPCB Part #
C5892406
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS