3430H2F430KTE
MFR.Part #
3430H2F430KTE
JLCPCB Part #
C6411290
Description
-55℃~+155℃ 2W 430kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS