CRGH2512F1K87
MFR.Part #
CRGH2512F1K87
JLCPCB Part #
C1706176
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 250V 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS