3430H2F360KTDF
MFR.Part #
3430H2F360KTDF
JLCPCB Part #
C5892416
Description
-55℃~+155℃ 2W 360kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS