ERJ-B1AG472U
MFR.Part #
ERJ-B1AG472U
JLCPCB Part #
C20024141
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.7kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS