3430H2F2K2TE
MFR.Part #
3430H2F2K2TE
JLCPCB Part #
C6084141
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS