ERJ-B1CFR062U
MFR.Part #
ERJ-B1CFR062U
JLCPCB Part #
C4252519
Description
-55℃~+155℃ 2W 62mΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS