ERJ-B1AG150U
MFR.Part #
ERJ-B1AG150U
JLCPCB Part #
C20023597
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 1W Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS