ERJ-B1CFR051U
MFR.Part #
ERJ-B1CFR051U
JLCPCB Part #
C2090675
Description
-55℃~+155℃ 2W 51mΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS