3430H2F20KTDF
MFR.Part #
3430H2F20KTDF
JLCPCB Part #
C7180298
Description
-55℃~+155℃ 20kΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS