CRGH1206F2K87
MFR.Part #
CRGH1206F2K87
JLCPCB Part #
C2108120
Description
-55℃~+155℃ 2.87kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS