WK73S2HTTER294F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
WK73S2HTTER294F
JLCPCB Part #
C4025497
Package
1020
Description
-55℃~+155℃ 1W 294mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS