AC1020JK-0722RL
MFR.Part #
AC1020JK-0722RL
JLCPCB Part #
C5576174
Description
-55℃~+155℃ 1W 22Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS