3430H2F220KTE
MFR.Part #
3430H2F220KTE
JLCPCB Part #
C6411274
Description
-55℃~+155℃ 220kΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS