H81K69DZA
MFR.Part #
H81K69DZA
JLCPCB Part #
C1405861
Description
-55℃~+155℃ 1.69kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS