3430H2F15RTDF
MFR.Part #
3430H2F15RTDF
JLCPCB Part #
C6411257
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS