CRGH1206J1M6
MFR.Part #
CRGH1206J1M6
JLCPCB Part #
C2102965
Description
-55℃~+155℃ 1.6MΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS