AC1020JK-072R2L
MFR.Part #
AC1020JK-072R2L
JLCPCB Part #
C5545806
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.2Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS