AC1020JK-0712RL
MFR.Part #
AC1020JK-0712RL
JLCPCB Part #
C5545772
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS