H8332RBZA
MFR.Part #
H8332RBZA
JLCPCB Part #
C1406342
Description
-55℃~+155℃ 250mW 332Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS