3430H2F110RTE
MFR.Part #
3430H2F110RTE
JLCPCB Part #
C5892398
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS