3430B2F9K1TD
MFR.Part #
3430B2F9K1TD
JLCPCB Part #
C5501975
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 9.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS