H412R7BCA
MFR.Part #
H412R7BCA
JLCPCB Part #
C1410157
Description
-55℃~+155℃ 12.7Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS