3430B2F9R1TDF
MFR.Part #
3430B2F9R1TDF
JLCPCB Part #
C6084120
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 9.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS